Vlakem do Vrbovců, kam jezdí přímé vlaky z Hodonína přes Veselí nad Moravou a nebo ze slovenské strany z Nového Mesta nad Váhom a Myjavy. Z nádraží Vrbovce je to do tábora 15 až 20 minut. Před nádražím se dejte vlevo po vyšlapané cestě, půjdete pořád souběžně s železniční tratí, po pravé straně dole uvidíte osadu Šance. Na konci cesty se dáte vlevo do tunelu a už jste v táboře. Pozor, cestou je ještě jeden tunel, který můžete správně přehlédnout. Pokud tunelem nepoteče při pravé straně potok a za tunelem bude prudce stoupat louka, vraťte se a pokračujte původním směrem k dalšímu tunelu.

Autem, jedete-li od Javorníka, přejeďte státní hranici na Slovensko a v osadě Šance odbočte vlevo směrem na Myjavu. Sledujte levou stranu, před autobusovou zastávkou uvidíte cestu směřujicí k tunelu. Po ní se dejte, za tunelem přejedete zpět státní hranici a už jste v táboře.

Do tábora vede ještě jedna cesta, ze slovenské strany, přímo od hlavní silnice z osady Šance. Odbočuje se u autobusové zastávky při cestě na Myjavu.